Ubercart Everyday (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Mode
ru: Режим

en: Testing
ru: Тестирование

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Payment method title
ru: Наименование метода оплаты

en: Order review submit button text
ru: Текст на кнопке "Предпросмотр заказа"

en: Receiving new order notification for order !order_id.
ru: Новое уведомление для заказа !order_id

en: Order complete
ru: Заказ завершён
