Ubercart Everyday (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Mode
sk: Režim

en: Production
sk: Produkcia

en: Testing
sk: Testovanie

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Payment method title
sk: Nadpis spôsobu platby

en: Order review submit button text
sk: Text tlačidla pre kontrolu objednávky

en: Receiving new order notification for order !order_id.
sk: Prijímanie novej správy pre objednávku !order_id.

en: Order complete
sk: Objednávka ukončená
