Ubercart Everyday (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Mode
sv: Läge

en: Production
sv: Produktion

en: Testing
sv: Test

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Payment method title
sv: Titel på betalningsmetod

en: Order review submit button text
sv: Text på knappen som godkänner beställningen

en: Receiving new order notification for order !order_id.
sv: Får nytt meddelande för beställning: !order_id.

en: Order complete
sv: Beställningen slutförd
