Ubercart Everyday (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Mode
tr: Kip

en: Production
tr: Üretim

en: Testing
tr: Test ediliyor

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Payment method title
tr: Ödeme tipi başlığı

en: Order review submit button text
tr: Sipariş önizleme gönder buton metni

en: Receiving new order notification for order !order_id.
tr: !order_id için yeni sipariş bildirimi alınıyor.

en: Order complete
tr: Sipariş tamamlandı
