Ubercart Everyday (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Mode
vi: Chế độ

en: Production
vi: Sản phẩm

en: Testing
vi: Kiểm tra

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Payment method title
vi: Tiêu đề phương thức thanh toán

en: Order complete
vi: Đơn hàng hoàn thành
