Ubercart Everyday (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Mode
de: Modus

en: Production
de: Produktion

en: Testing
de: Testen

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Payment method title
de: Bezeichnung der Bezahlmethode

en: Order review submit button text
de: Text für Bestellungs-Vorschau-Button

en: Receiving new order notification for order !order_id.
de: Erhalte neue Meldung zur Bestellung !order_id.

en: Order complete
de: Bestellung abgeschlossen
