Ubercart Everyday (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Mode
uk: Режим

en: Production
uk: Експлуатація

en: Testing
uk: Тестування

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Payment method title
uk: Назва способу оплати

en: Order review submit button text
uk: Текст на кнопці перегляду замовлення

en: Receiving new order notification for order !order_id.
uk: Отримання нових повідомлень для замовлення № !order_id.

en: Order complete
uk: Замовлення завершене

en: An error has occurred during payment. Please contact us to ensure your order has submitted.
uk: Відбулася помилка платежу. Будь ласка, зв'яжіться з нами для перевірки замовлення

en: Receiving new order notification for order @order_id.
uk: Отримуємо нові сповіщення про замовлення @order_id.
