Extra Fields Checkout Pane (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Value
am: እሴት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Action
am: እርምጃ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Weight
am: ክብደት

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Field type
am: የመስኩ ዓይነት
