Extra Fields Checkout Pane (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: delete
fi: poista

en: Value
fi: Arvo

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Action
fi: Toiminto

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Weight
fi: Paino

en: edit
fi: muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: n/a
fi: ei mitään

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Field type
fi: Kentän tyyppi

en: Textfield
fi: Tekstikenttä

en: Display options
fi: Näyttöasetukset

en: Constant
fi: Vakio

en: Select list
fi: Valintalista

en: Address Book
fi: Osoitekirja

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
fi: Jos PHP-tila on valittuna, syötä PHP-koodi %php -tagien väliin. Huom!  Virheellisen PHP-koodin ajaminen voi rikkoa sivuston.

en: Please select
fi: Valitse
