Extra Fields Checkout Pane (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Value
gl: Valor

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: Action
gl: Acción

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Weight
gl: Peso

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: n/a
gl: n/d

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Field type
gl: Tipo de campo

en: Textfield
gl: Campo de texto

en: Display options
gl: Opcións de visualización

en: Constant
gl: Constante

en: Select list
gl: Lista de selección

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
gl: Se se escolle o modo PHP, introduza o código PHP dentro de %php. Teña en conta que a execución de código PHP incorrecto pode rachar o sitio de Drupal.

en: Please select
gl: Selección múltiple

en: Address fields
gl: Campos en liña
