Extra Fields Checkout Pane (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Weight
my: အစဉ်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်
