Extra Fields Checkout Pane (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: delete
os: схаф

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Action
os: Архайд

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Weight
os: Уæз

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс
