Extra Fields Checkout Pane (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ
