Extra Fields Checkout Pane (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Action
sl: Akcija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: n/a
sl: n/d

en: Field name
sl: Ime polja

en: Field type
sl: Tip polja

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sl: Če je izbran PHP način, vnesite PHP kodo med %php. Nepravilno izvajanje PHP kode lahko onemogoči delovanje vaše spletne strani.
