Extra Fields Checkout Pane (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: delete
tr: sil

en: Value
tr: Değer

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: Description
tr: Açıklama

en: Enabled
tr: Etkin

en: Action
tr: Eylem

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Weight
tr: Ağırlık

en: edit
tr: düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Field name
tr: Alan adı

en: Field type
tr: Alan tipi

en: Textfield
tr: Metin alanı

en: Display options
tr: Gösterim seçenekleri

en: Constant
tr: Sabit

en: Select list
tr: Seçim listesi

en: Address Book
tr: Adres Defteri

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
tr: Eğer PHP kipi seçildiyse PHP kodlarını %php arasında girin. Hatalı PHP kodu çalıştırmanın Drupal sitenizi bozacağını unutmayın.

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: Please select
tr: Lütfen seçiniz

en: Address fields
tr: Adres alanları
