Extra Fields Checkout Pane (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Value
af: Waarde

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Action
af: Aksie

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Weight
af: Gewig

en: Required
af: Verplig

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Order
af: Bestelling
