Extra Fields Checkout Pane (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Value
ast: Valor

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Weight
ast: Pesu

en: Required
ast: Requeríu

en: edit
ast: editar

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: n/a
ast: n/d

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Field type
ast: Triba de campu

en: Order
ast: Orde

en: Select list
ast: Esbilla
