Extra Fields Checkout Pane (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Value
bg: Стойност

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Action
bg: Действие

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Weight
bg: Тегло

en: Required
bg: Задължително

en: edit
bg: редактирай

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Order
bg: Поръчка

en: Select list
bg: Избор от списък

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
bg: Ако е избран PHP-mode, въведете PHP кода между %php. Помнете, че неправилният PHP код може да разруши вашия сайт.

en: Address fields
bg: Полета за адрес
