Extra Fields Checkout Pane (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Action
ca: Acció

en: Yes
ca: Sí

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Weight
ca: Pes

en: Required
ca: Necessari

en: edit
ca: edita

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: n/a
ca: n/d

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Field type
ca: Tipus de camp

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Display options
ca: Opcions de visualització

en: Order
ca: Ordre

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: Address Book
ca: Llibreta d'adreces

en: Billing address
ca: Adreça de facturació

en: This is a multilingual variable.
ca: Aquesta és una variable multilingüe.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
ca: Si es tria el mode PHP, entreu codi PHP entre %php. Tingueu en compte que executar codi PHP incorrecte pot rompre el vostre lloc Drupal.

en: Please select
ca: Seleccioneu

en: Address fields
ca: Camps d'adreça

en: List position
ca: Posició a la llista

en: Checked
ca: Comprovat
