Extra Fields Checkout Pane (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Value
hy: Արժեք

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Action
hy: Գործողություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: edit
hy: խմբագրել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Field type
hy: Դաշտի տեսակը
