Extra Fields Checkout Pane (7.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: n/a
kn: ಅನ್ವಯಿಸುವುದಿಲ್ಲ

en: Constant
kn: ಸ್ಥಿರಾಂಕ

en: Address Book
kn: ವಿಳಾಸ ಪುಸ್ತಕ
