Extra Fields Checkout Pane (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Weight
nn: Vekt

en: Required
nn: Påkrevd

en: edit
nn: endre

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Display options
nn: Visningsalternativ

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Select list
nn: Listevalg

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
nn: Om PHP-modus er valt, skriv PHP-kode mellom %php. Merk at eksekvering av feil PHP-kode kan øydeleggja Drupal nettstaden.

en: Address fields
nn: Adressefelt
