Extra Fields Checkout Pane (7.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Value
si: අගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: Order
si: පිලිවෙල
