Extra Fields Checkout Pane (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Action
cs: Akce

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Weight
cs: Váha

en: Required
cs: Povinné

en: edit
cs: upravit

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: n/a
cs: není

en: Field name
cs: Název pole

en: Field type
cs: Typ pole

en: Textfield
cs: Textové pole

en: Display options
cs: Možnosti zobrazení

en: Select list
cs: Seznam

en: Address Book
cs: Adresář

en: Billing address
cs: Fakturační adresa

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
cs: Pokud je zvolen mód PHP, zadejte PHP kód mezi %php. Poznámka: spuštění nevhodného PHP kódu může znefunkčnit Váš web.

en: Please select
cs: Prosím vyberte

en: Address fields
cs: Pole adresy

en: List position
cs: Pozice v seznamu

en: Checked
cs: Zaškrtnuto
