Extra Fields Checkout Pane (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Weight
ka: წონა

en: Required
ka: სავალდებულო

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Field type
ka: ველის ტიპი
