Extra Fields Checkout Pane (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Value
oc: Valor

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: Action
oc: Accion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Weight
oc: Pes

en: Required
oc: Requesit

en: edit
oc: modificar

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: n/a
oc: n/d

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Field type
oc: Tipe de camp

en: Order
oc: Òrdre

en: Select list
oc: Lista de seleccion

en: Address Book
oc: Quasèrn d'adreças

en: This is a multilingual variable.
oc: Aquò es una variabla multilingüa.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
oc: Se lo mòde PHP es seleccionat, picatz lo còde PHP entre %php. Notatz que l'execucion de còde PHP incorrècte pòt blocar completament vòstre site Drupal.
