Extra Fields Checkout Pane (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (37 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Value
sv: Värde

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Action
sv: Åtgärd

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Weight
sv: Vikt

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: edit
sv: redigera

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Field type
sv: Fälttyp

en: Textfield
sv: Textfält

en: Display options
sv: Alternativ för visning

en: Order
sv: Ordning

en: Constant
sv: Konstant

en: Select list
sv: Rullgardinsmeny

en: Address Book
sv: Adressbok

en: Billing address
sv: Faktureringsadress

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sv: Om PHP är valt skriver du PHP-kod mellan %php. Observera att felaktig PHP-kod kan förstöra din Drupal-webbplats när den körs.

en: Please select
sv: Vänligen välj

en: Address fields
sv: Adressfält

en: List position
sv: Listposition

en: Ubercart order
sv: Beställning genom Ubercart

en: Checkbox
sv: Kryssruta

en: Option 1
sv: Alternativ 1

en: Option 2
sv: Alternativ 2

en: Delivery address
sv: Leveransadress

en: Checked
sv: Kontrollerad
