FedEx Shipping (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Weight
ar: الوزن

en: Length
ar: الطول

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Installed
ar: مثبت

en: Testing
ar: جار الاختبار

en: Password field is required.
ar: حقل كلمة المرور مطلوب.
