FedEx Shipping (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Weight
be: Вага

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Installed
be: Усталявана

en: Testing
be: Тэставанне

en: Password field is required.
be: Поле ўводу пароля абавязковае

en: Forever
be: Пастаянна
