FedEx Shipping (7.x-2.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Testing
bo: ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ
