FedEx Shipping (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Weight
ca: Pes

en: Length
ca: Llargada

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Paid
ca: Pagat

en: Units
ca: Unitats

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Testing
ca: Proves

en: Pounds
ca: Lliures

en: Kilograms
ca: Quilograms

en: Ounces
ca: Unces

en: Inches
ca: Polzades

en: Feet
ca: Peus

en: Percentage (%)
ca: Percentatge (%)

en: Package type
ca: Tipus de paquet

en: Shipping method
ca: Mètode d'enviament

en: Centimeters
ca: Centímetres

en: Millimeters
ca: Mil·límetres

en: Multiplier (×)
ca: Multiplicador (×)

en: Addition (!currency)
ca: Suma (!currency)

en: Password field is required.
ca: El camp contrasenya és obligatori.

en: Ship to
ca: Envia a

en: Forever
ca: Per sempre
