FedEx Shipping (7.x-2.0) - en to es translation catalogue (38 entries)

en: Weight
es: Peso

en: Length
es: Longitud

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Paid
es: Pagado

en: Production
es: Producción

en: Units
es: Unidades

en: Not Installed
es: No instalado

en: Installed
es: Instalado

en: Testing
es: Probando

en: Pounds
es: Libras

en: Grams
es: Gramos

en: Kilograms
es: Kilogramos

en: Ounces
es: Onzas

en: Inches
es: Pulgadas

en: Feet
es: Pies

en: Percentage (%)
es: Porcentaje (%)

en: Packages
es: Paquetes

en: Package type
es: Tipo de paquete

en: Ship date
es: Fecha de envío

en: Shipping method
es: Método de envío

en: Ubercart - fulfillment
es: Ubercart - cumplimiento

en: Centimeters
es: Centímetros

en: Millimeters
es: Milímetros

en: Declared value
es: Valor declarado

en: Shipment data
es: Datos de envío

en: Multiplier (×)
es: Multiplicador (x)

en: Addition (!currency)
es: Suma (!currency)

en: Password field is required.
es: El campo contraseña es obligatorio.

en: Package !id
es: Paquete !id

en: Physical dimensions of the package.
es: Dimensiones físicas del paquete.

en: Review shipment
es: Revisar envío

en: Could not open a file to save the label image.
es: No se pudo abrir un archivo para guardar la imagen de la etiqueta.

en: Ship to
es: Enviar a

en: Credentials
es: Credenciales

en: When enabled, products are insured for their full value.
es: Si está activado, los productos se aseguran por su valor total.

en: Forever
es: Por siempre

en: Account number and authorization information.
es: Número de cuenta e información de autorización
