FedEx Shipping (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Weight
et: Kaal

en: Length
et: Pikkus

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Units
et: Ühikud

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Testing
et: Testimine

en: Pounds
et: Naelad

en: Grams
et: Grammid

en: Kilograms
et: Kilogrammid

en: Ounces
et: Untsid

en: Inches
et: Tollid

en: Feet
et: Jalad

en: Packages
et: Pakid

en: Package type
et: Paki tüüp

en: Shipping method
et: Kohaletoimetamise viis

en: Centimeters
et: Sentimeetrid

en: Millimeters
et: Millimeetrid

en: Shipment data
et: Tarne andmed

en: Password field is required.
et: Parool on kohustuslik.

en: Ship to
et: Kauba postitamise aadress

en: Forever
et: Igavesti
