FedEx Shipping (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Weight
fa: وزن

en: Length
fa: طول

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Production
fa: محصولات

en: Units
fa: واحدها

en: Installed
fa: نصب شده

en: Testing
fa: آزمایش

en: Pounds
fa: پوند

en: Grams
fa: گرم

en: Kilograms
fa: کیلوگرم

en: Ounces
fa: اونس

en: Inches
fa: اینچ

en: Feet
fa: فوت

en: Percentage (%)
fa: درصد (%)

en: Package type
fa: نوع بسته

en: Shipping method
fa: روش حمل و نقل

en: Ubercart - fulfillment
fa: آبركارت - اتمام

en: Centimeters
fa: سانتی‌متر

en: Millimeters
fa: میلیمتر

en: Multiplier (×)
fa: ضریب (×)

en: Password field is required.
fa: فیلد گذرواژه اجباری است.

en: Package !id
fa: بسته !id

en: Physical dimensions of the package.
fa: ابعاد فیزیکی بسته.

en: Each product in its own package
fa: هر محصول در بسته خودش

en: All products in one package
fa: همه کالاها در یک بسته
