FedEx Shipping (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Weight
gl: Peso

en: Length
gl: Lonxitude

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Installed
gl: Instalado

en: Testing
gl: Probando

en: Package type
gl: mensaxes !type

en: Ship date
gl: !date — !username

en: Declared value
gl: Activado ('@value')

en: Shipment data
gl: Limpar os datos da caché

en: Password field is required.
gl: O campo contrasinal é necesario.

en: Package !id
gl: Papel

en: Physical dimensions of the package.
gl: Dimensións máximas das fotos
