FedEx Shipping (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Weight
he: משקל

en: Length
he: אורך

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Units
he: יחידות

en: Installed
he: מותקן

en: Testing
he: מתבצעת בדיקה

en: Grams
he: גרם

en: Kilograms
he: ק"ג

en: Inches
he: אינצ'ים

en: Feet
he: רגל

en: Ship date
he: תאריך משלוח

en: Shipping method
he: סוג משלוח

en: Centimeters
he: ס"מ

en: Millimeters
he: מ"מ

en: Password field is required.
he: חובה למלא סיסמה

en: Ship to
he: שלח אל
