FedEx Shipping (7.x-2.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Weight
hr: Težina

en: Length
hr: Dužina

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Installed
hr: Instaliran

en: Testing
hr: Testiranje

en: Kilograms
hr: Kilogrami

en: Password field is required.
hr: Lozinka je nužna.
