FedEx Shipping (7.x-2.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Weight
ka: წონა

en: Length
ka: სიგრძე

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Password field is required.
ka: პაროლის ველი სავალდებულოა.
