FedEx Shipping (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Testing
km: ការ​សាក​ល្បង

en: Password field is required.
km: វាល​ពាក្យ​សម្ងាត់​គឺ​ត្រូវការ​ជា​ចាំបាច់ ។
