FedEx Shipping (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Weight
lt: Svoris

en: Length
lt: Ilgis

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Production
lt: Produkcija

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Testing
lt: Testavimas

en: Pounds
lt: Svarai

en: Grams
lt: Gramai

en: Kilograms
lt: Kilogramai

en: Ounces
lt: Uncijos

en: Inches
lt: Coliai

en: Feet
lt: Pėdos

en: Percentage (%)
lt: Procentai (%)

en: Packages
lt: Pakuotės

en: Package type
lt: Pakuotės tipas

en: Ship date
lt: Siuntimo data

en: Shipping method
lt: Pristatymo būdas

en: Ubercart - fulfillment
lt: Ubercart - sandėlys

en: Centimeters
lt: Centimetrai

en: Millimeters
lt: Milimetrai

en: Declared value
lt: Deklaruojama vertė

en: Shipment data
lt: Siuntimo duomenis

en: Multiplier (×)
lt: Dauginimas (x)

en: Addition (!currency)
lt: Papildomai (!currency)

en: Password field is required.
lt: Slaptažodžio laukelis būtinas

en: Package !id
lt: Pakuotė !id

en: Physical dimensions of the package.
lt: Fiziniai pakuotės matmenys

en: Review shipment
lt: Peržiūėti siuntinį

en: Could not open a file to save the label image.
lt: Neįmanoma atidaryti failo etiketės vaizdo išsaugojimui.

en: Ship to
lt: Pristatyti į

en: When enabled, products are insured for their full value.
lt: Kai įjungta prekės yra apdraustos pilna suma.

en: Forever
lt: Amžinai
