FedEx Shipping (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Weight
lv: Svars

en: Length
lv: Garums

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Paid
lv: Samaksāts

en: Production
lv: Darba

en: Units
lv: Vienības

en: Installed
lv: Instalēts

en: Testing
lv: Testēšana

en: Pounds
lv: Mārciņas

en: Grams
lv: Grami

en: Kilograms
lv: Kilogrami

en: Ounces
lv: Unces

en: Inches
lv: Collas

en: Feet
lv: Pēdas

en: Percentage (%)
lv: Procenti (%)

en: Packages
lv: Iepakojumi

en: Centimeters
lv: Centimetri

en: Millimeters
lv: Milimetri

en: Password field is required.
lv: Paroles lauks ir obligāts.

en: Ship to
lv: Piegādāt uz
