FedEx Shipping (7.x-2.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Weight
mr: मुल्य

en: Length
mr: लांबी

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Password field is required.
mr: संकेताक्षर क्षेत्र गरजेचे आहे.
