FedEx Shipping (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Weight
pl: Waga

en: Length
pl: Długość

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Paid
pl: Zapłacono

en: Production
pl: Produkcja

en: Units
pl: Jednostki

en: Not Installed
pl: Nie zainstalowano

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Testing
pl: Testowanie

en: Feet
pl: Stopa

en: Password field is required.
pl: Pole Hasło jest wymagane.

en: Credentials
pl: Kwalifikacje

en: Commercial
pl: Reklama

en: Label Printing
pl: Drukowanie Etykiet
