FedEx Shipping (7.x-2.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Weight
ps: وزن

en: Length
ps: اوږدوالى

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Installed
ps: لګول شوي
