FedEx Shipping (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Weight
pt: Peso

en: Length
pt: Extensão

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Production
pt: Produção

en: Units
pt: Unidades

en: Not Installed
pt: Não instalado

en: Installed
pt: Instalado

en: Testing
pt: Testando

en: Grams
pt: Gramas

en: Inches
pt: Polegadas

en: Feet
pt: Pés

en: Packages
pt: Embalagens

en: Shipping method
pt: Método de expedição

en: Centimeters
pt: Centímetros

en: Millimeters
pt: Milímetros

en: Declared value
pt: Valor declarado

en: Password field is required.
pt: O campo da senha é obrigatório.

en: Ship to
pt: Expedir para

en: Forever
pt: Para sempre
