FedEx Shipping (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (34 entries)

en: Weight
ru: Вес

en: Length
ru: Длина

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Paid
ru: Оплачен

en: Units
ru: Единицы

en: Installed
ru: Установлено

en: Testing
ru: Тестирование

en: Pounds
ru: Фунты

en: Grams
ru: Граммы

en: Kilograms
ru: Килограммы

en: Ounces
ru: Унции

en: Inches
ru: Дюймы

en: Feet
ru: Футы

en: Percentage (%)
ru: Процент (%)

en: Packages
ru: Пакеты

en: Package type
ru: Тип посылки

en: Ship date
ru: Дата отправки

en: Shipping method
ru: Способ доставки

en: Ubercart - fulfillment
ru: Ubercart - выполнение заказа

en: Centimeters
ru: Сантиметры

en: Millimeters
ru: Миллиметры

en: Declared value
ru: Указанное значение

en: Shipment data
ru: Дата отправки

en: Multiplier (×)
ru: Коэффициент (×)

en: Addition (!currency)
ru: Надбавка (!currency)

en: Indicate whether each product is quoted as shipping separately or all in one package.
ru: Укажите, является ли каждый товар отдельной посылкой или все в одной упаковке.

en: Password field is required.
ru: Требуется заполнить поле пароля.

en: Physical dimensions of the package.
ru: Физические размеры пакета

en: Ship to
ru: Адрес доставки

en: Credentials
ru: Полномочия

en: List Prices
ru: Старая цена

en: Forever
ru: Навсегда

en: Address type
ru: тип адреса
