FedEx Shipping (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Weight
sk: Váha

en: Length
sk: Dĺžka

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Production
sk: Produkcia

en: Units
sk: Jednotky

en: Not Installed
sk: Nie je nainštalované

en: Installed
sk: Inštalované

en: Testing
sk: Testovanie

en: Pounds
sk: Libry

en: Grams
sk: Gramy

en: Kilograms
sk: Kilogramy

en: Ounces
sk: Uncie

en: Inches
sk: Palce

en: Feet
sk: Stopy

en: Percentage (%)
sk: Percentuálny podiel (%)

en: Packages
sk: Balíky

en: Package type
sk: Typ balíka

en: Ship date
sk: Dátum doručenia

en: Shipping method
sk: Spôsob doručenia

en: Centimeters
sk: Centimetre

en: Millimeters
sk: Milimetre

en: Declared value
sk: Deklarovaná hodnota

en: Multiplier (×)
sk: Násobiteľ (×)

en: Addition (!currency)
sk: Súčet (!currency)

en: Password field is required.
sk: Musíte zadať heslo.

en: Package !id
sk: Balík !id

en: Physical dimensions of the package.
sk: Fyzické rozmery balíka.

en: Ship to
sk: Doručiť do
