FedEx Shipping (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Weight
ta: எடை

en: Length
ta: நீளம்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Testing
ta: சோதனையிடுகிறது

en: Password field is required.
ta: கடவுசொல் புலம் தேவையானது.
