FedEx Shipping (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Length
tr: Uzunluk

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Production
tr: Üretim

en: Units
tr: Birimler

en: Installed
tr: Kurulu

en: Testing
tr: Test ediliyor

en: Feet
tr: Ayak

en: Packages
tr: Paketler

en: Ship date
tr: Gönderi tarihi

en: Shipping method
tr: Taşıma yöntemi

en: Millimeters
tr: Milimetre

en: Password field is required.
tr: Parola alanı zorunludur.

en: Physical dimensions of the package.
tr: Paketin fiziksel boyutları.

en: Review shipment
tr: Kargoyu gözden geçir

en: Ship to
tr: Gönderi adresi

en: Forever
tr: Süresiz
