FedEx Shipping (7.x-2.0) - en to vi translation catalogue (25 entries)

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Length
vi: Chiều dài

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Paid
vi: Đã thanh toán

en: Production
vi: Sản phẩm

en: Units
vi: Đơn vị

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Testing
vi: Kiểm tra

en: Pounds
vi: Bảng

en: Grams
vi: Gram

en: Kilograms
vi: Kilogram

en: Ounces
vi: Ounce

en: Inches
vi: Inch

en: Percentage (%)
vi: Tỷ lệ (%)

en: Packages
vi: Gói

en: Package type
vi: Loại kiện hàng

en: Ship date
vi: Ngày gửi tàu

en: Centimeters
vi: cm

en: Millimeters
vi: mm

en: Declared value
vi: Giá trị khai báo

en: Password field is required.
vi: Bắt buộc phải nhập mật khẩu.

en: Package !id
vi: Kiện hàng !id

en: Ship to
vi: Chuyển hàng đến

en: Credentials
vi: Thông tin xác thực
